Drolící se dlažba na chodníku na Václavském nám. (Praha 1)

Na chodníku na Václavském náměstí před obchodním domem Baťa se začíná drolit dlažba chodníku. Je potřeba ji vyspravit, doplnit a přesypat pískem.

Zaslal: Josef Štěpánek, 28.11.2019 v 06:13

Praha 1-
 
 

Václavské nám., Praha 1

Aktualizace podnětu

04.12.2019

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Chodník je již opravený.


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 28.11.2019 12:56

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu! Hezký den.
05.12.2019 v 06:01    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Václavské nám., Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Obytná zóna

Praha 1, 14. únor 2012 S odpovědí

Nepořádek u výstupu z metra Muzeum u Nár. musea

Praha 1, 17. srpen 2017 Vyřešený

Prohlubeň na chodníku na sídlišti Průběžná

Praha 10, 01. listopad 2012 Vyřešený

Rozpadlý chodník

Praha 2, 13. květen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty