Propadlý chodník u vlak. zastávky Dolní Počernice

Propadlý chodník u vchodu do podchodu. Vlaková zastávka Praha - Dolní Počernice u nástupiště směr Kolín.

Zaslal: Alena Jiránková, 28.11.2019 v 06:12

Praha - Dolní Počernice-
 
 
 

Lanžovská, Praha - Dolní Počernice

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 28.11.2019 12:57

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 06.12.2019 15:49

Vyjádření Úřadu městské části Praha – Dolní Počernice:

"Dobrý den,

prošetřili jsme váš podnět, týkající se propadlého chodníku v ulici Lanžovská, do které se vchází z ulice Českobrodská a sděluji následující: vzhledem k výškovým poměrům podchodu a okolního terénu bylo při opravě chodníku zvoleno nejoptimálnější řešení-odvod dešťových vod muldou do trávníku. U trávníku chybí dlažba - ta bude opravena."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Alena Jiránková: Co je to za volovinu?Kopali tady kabely málo to uhutnili tak tu vznikla propadlina přesně jak byl výkop a drží se tu voda S výškovým poměrem to nemá nic společnýho
07.12.2019 v 07:04    

Alena Jiránková: Dobrý den Mohu vědět jaký je další postup k danému podnětu,? Chodník byl v rovině a propadl se když zde SŽDC pokládala do výkopu kabel zabezpečovacího zařízení kde došlo k špatnému uhutnění zeminy a né jak tu někdo neodborně píše že je to schválně pro odvod deštových vod ba naopak se zde deštová voda drží a vzníká zde kaluž která při mrazu zamrzne a může tak dojít k zranění
31.12.2019 v 08:36    

Alena Jiránková: Dobrý den Prosím Vás pěkně stálo by za to aby některá pověřená osoba z Chodci sobě se zašla na dané místo podívat a udělat si názor na to co s tím a podívat se na to jaký tam byl vybudován nesmysl Jako voda těžko poteče do kopce!
08.01.2020 v 06:59    

Chodci Sobě: Dobrý večer, to není v našich možnostech, podnětů jsou stovky, resp. tisíce. Ale Vaši připomínku jsme předali na MČ, čekáme na odpověď.
08.01.2020 v 21:45    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Lanžovská, Praha - Dolní Počernice

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybí vodorovné značení (zebra) přechodu pro chodce

Praha - Dolní Počernice, 11. červen 2015 S odpovědí

Nové obchodní centrum

Praha - Dolní Počernice, 15. září 2012 Bez odpovědi

Chodník s cyklostezkou Pilská-Českobrodská

Praha 14, 23. prosinec 2018 S odpovědí

Nezpevněná komunikace U Michelského mlýna

Praha 4, 02. srpen 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty