Stížnost na stav úvozové cesty spojnice ulice U Blaženky a Na Popelce

A opět nepořádek v parku a podél cesty je nehorázný a to už přinejmenším přes půl roku. V obou stráních zmačkané PET lahve, plechovky, pneumatiky, deky a oblečení, které sem natahali pravděpodobně lidé bez domova. Popadané větve na cestě, zeleň dlouhodobě neudržována.

Praha 5 nemá častější plán čištění????

Zaslal: Petr Novák, 22.11.2019 v 17:47

Praha 5-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

U Blaženky, Praha 5

Aktualizace podnětu

29.11.2019

Petr Novák přidal následující aktualizace podnětu:

Díky moc!!
Praha 5 nemá častější plán čištění?


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 26.11.2019 13:50

Podnět byl předán správci komunikace, TSK HMP.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu. O plánu čištění v Praze 15 bohužel nemáme informace... Hezký den.
před 7 dny    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U Blaženky, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Kontejnery blokující chodník

Praha 5, 17. leden 2019 Nově zaslaný

Nepřehledný přechod ulice Pod Školou

Praha 5, 04. červen 2015 Zaslaný

Rozbité a chybějící lavičky na náplavce

Praha 1, 15. duben 2016 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty