Propadlý chodník v ulici Sečská, Praha 10

Propadlý chodník v ulici Sečská, poblíž lavičky a odpadkového koše, naproti vchodu Sečská 1879/19 přes silnici - viz foto.
Je to nebezpečné hlavně v noci, kdy není chodník dostatečně osvětlen.

Zaslal: Lenka Blažková, 22.11.2019 v 14:45

Praha 10-

Sečská, Praha 10

Aktualizace podnětu

14.12.2020

Lenka Blažková přidala následující aktualizace podnětu:

Dobrý večer, chodník nebyl dosud opraven, posílám foto, je foceno večer. Propad chodníku je opravdu velký a nebezpečný a v místě, kde není osvětlení. Na fotografii hloubka propadu chodníku není bohužel tak patrná, jak je ve skutečnosti.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 05.12.2019 06:07

MČ Praha 10 předala podnět k opravě na TSK HMP.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Lenka: Díra je ve skutečnosti hlubší, než se zdá na fotografii.
05.12.2019 v 08:26    

Chodci Sobě: Podnět jsme znovu předali na MHMP, resp. TSK.
15.12.2020 v 05:53    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Sečská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozsekaný chodník Bošická

Praha 10, 05. listopad 2012 Vyřešený

Rozbitý chodník v Břehové ulici

Praha 1, 02. březen 2015 S odpovědí

Nebezpečný chodník podél ulice Za Ženskymi Domovy

Praha 5, 04. listopad 2019 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty