Rozbitý chodník v ulici Podolská, Praha 4

Jedná se o poměrně rozměrnou a hlubokou díru v chodníku tvořeného kostkami. Jde o frekventované místo díky bankomatu, který je v oblasti jediný.

Zaslal: Vendula Špinková, 18.11.2019 v 06:35

Praha 4-

Podolská, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 22.11.2019 00:47

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Prosba z MHMP, kam jsme podnět předali:

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Aby bylo možné zaslaný podnět vyřídit a předat jej příslušné instituci k vyjádření, prosíme o doplnění informací: fotografie je příliš detailní, měla by zobrazovat širší okolí tak, aby bylo možné identifikovat místo podnětu.

Fotografie neodpovídá GPS lokaci, zašlete, prosím, přesnou GPS lokaci.

Děkujeme za spolupráci.

S pozdravem
tým zmente.to
18.11.2019 v 19:30    

Chodci Sobě: Dobrý večer, děkujeme za zaslání lepší fotky, u popisu podnětu jsme ji vyměnili. CHS
20.11.2019 v 17:30    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Podolská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkování na chodníku v Nuselské před PRE

Praha 4, 02. prosinec 2013 Vyřešený

Smazaný přechod Otakarova

Praha 4, 12. září 2013 Vyřešený

Propadlý chodník na Zlíchově

Praha 5, 10. září 2017 Zaslaný

Nejnebezpečnější chodník v Praze

Praha - Kunratice, 11. květen 2016 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty