Vysloužilý chodník v ulici Schofflerova

Velmi stará,nerovná dlažba. Místy prorůstající kořeny stromů. Pro kočárky,invalidní vozíky a obtížně chodící lidi téměř nepoužitelný.

Zaslal: Jana Lamačová, 04.11.2019 v 06:36

Praha 3-

Schöfflerova, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 06.11.2019 18:40

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Schöfflerova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Trvalá louže v ulicí V Zahradkách

Praha 3, 24. duben 2017 Vyřešený

Trvalá špina mezi ulicemi Malešická a V Zahrádkách

Praha 3, 28. prosinec 2016 S odpovědí

Díry v chodníku a auta blokují průchodnost

Praha 2, 20. srpen 2012 S odpovědí

Zvlněná dlažba na autobusové zastávce Michelská

Praha 4, 09. srpen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty