Přechod ulice Kutnohorská

Přechod pro chodce přes rušnou ulici Kutnohorská, kterou je vedena doprava směrem na Uhříněves, Říčany . Tato komunikace je využívána i pro dopravu kontejnerů na kontejnerové překladiště Metrans v Uhříněvsi.
Přechod je neosvětlen a zastíněn mostem. Nejen za snížené viditelnosti je pro řidiče 'neviditelný' a tudíž pro chodce velice nebezpečný.
Přechod je ze sídliště Malý Háj jediným přístupem k autobusové zastávce a k chodníku směrem do Dolních Měcholup (do Štěrbohol chodník není).

Zaslal: Otakar Vich, 15.05.2012 v 16:12

Praha - Dolní Měcholupy-

Kutnohorská, Praha - Dolní Měcholupy

Aktualizace podnětu

14.09.2014

František Huber přidal následující aktualizace podnětu:

Hlásím, že na mostě přímo nad středem přechodu je nově nainstalováno svítidlo a situaci na místě to výrazně zlepšuje. Díky.22.09.2014

František Huber přidal následující aktualizace podnětu:

Foto světla nad přechodem.


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme Františku Huberovi za aktualizaci a označujeme podnět za vyřešený.
15.09.2014 v 00:20    

Jiří Frost: Chtěl bych tímto podotknout, že provizorní přisvětlení, které je umístěna na viaduktu bohužel problém s bezpečností na přechodu nevyřešil, jelikož nejen za tmy je špatně viditelný a stále dochází k ohrožení chodců, viz další letos sražený chodec ze dne 15.12. 2014 .... Tento rok v místě přechodu bylo min. 5 dopravních nehod, z toho 2x střet s chodcem!
19.12.2014 v 12:27    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Kutnohorská, Praha - Dolní Měcholupy

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.