Rozbitá dlažba ve Vlašské ulici

Rozbita dlazba, vypadane dlazebni kostky, neda se tam projet kocarkem.

Zaslal: Anna Kopecká, 25.10.2019 v 15:33

Praha 1-

Vlašská, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 30.10.2019 20:01

Prosba z MHMP – upřesnění místa.

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Aby bylo možné zaslaný podnět vyřídit a předat jej příslušné instituci k vyjádření, prosíme o doplnění informací.

Ze zaslaných informací bohužel není patrné, kde přesně se problém nachází. Prosíme o vložení přesné GPS lokace, nebo bližší upřesnění adresy, strany komunikace, dopravní značky apod., abychom měli možnost přesnou lokaci určit. Poté bude možné zjistit správce dané lokality a předat příslušné instituci k vyjádření.

Děkujeme za spolupráci.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vlašská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník v ulici Na Poříčí, Praha 1

Praha 1, 23. duben 2015 Zaslaný

Rozbitý chodník před metrem Malostranská

Praha 1, 15. květen 2013 Zaslaný

Uvolněná dlažba u metra Strašnická

Praha 10, 18. duben 2016 Vyřešený

Bošická-chodník

Praha 10, 13. červen 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty