Neuklizená kovová zábrana v zelené ploše v ulici U Michelského mlýna

Na zeleném ostrůvku stojí již týdny kovová zábrana, kterou zde zřejmě zapomněli při opravě parovodu nebo podobné akci.

Zaslal: Anonymní uživatel, 21.10.2019 v 19:43

Praha 4-

U michelského mlýna, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den, podnět jsme poslali na MČ, ale nemáme žádnou reakci, tušíte prosím, jestli už byla zábrana odstraněna? Děkujeme za reakci. Hezký den.
včera    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U michelského mlýna, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník Na Chodovci

Praha 4, 01. říjen 2012 Vyřešený

Zanedbaná cesta v Přírodní památce Školní vrch

Praha 4, 14. březen 2018 Vyřešený

Odpad na chodníku - pravidelně

Praha 7, 07. duben 2014 Zaslaný

Sprcha pro chodce - Staroměstská

Praha 1, 19. listopad 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty