Nebezpečný přechod v Českomoravské (ze strany Harfy, tram. Ocelářská)

Pracujeme v budově ING a po dobu několika let jsme byli svědci srážek aut s chodci a podobých nehod, které se dějí na cestě poblíž Galerie Harfa a zastávky Ocelářská (viz. obrázek). Nemáme přesné statistiky, cca každý čtvrt až půl rok se ději zmíněné neho, které ohrožují chodce/čekající na městskou hromadnou dopravu. Vzhledem k tomu, že tyto opakující se nehody mají negativní vliv na bezpečí tohoto místa, které postrádá jakýkoliv prostředek pro limitování rychlosti na cestě, navrhuji postavení retardéru nebo semafóru, který nám zajistí při nejmenším zvýšení bezpečnosti pohybování se na této lokaci a v nejlepším případě ukončí zbytečné ohrožování života, kvůli řidičům, kteří porušují dopravní řád.

Zaslal: Yulia Kolesnikova, 17.10.2019 v 17:34

Praha 9-
 
 

Českomoravská, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

bobísek: Navrhuji se nejdříve pořádně naučit buď česky, nebo se správně vyjadřovat, protože nad tím, co jste tu sesmolila by se i prase orosilo. Bože.
21.10.2019 v 13:08    

Yulia Kolesnikova: Dekuju za vasu snahu me urazit a nerelevantni komentar :)
Vidim ze se snazite zlepsit svet kolem sebe, proc byste stravil cas na teto strance jinak? Ale mozna byste musel zacit ty zmeny sebou ? :)

Jinak, ten text je napsany rodilym mluvcim.
21.10.2019 v 13:49    

Chodci Sobě: Za "sesmolila" se píše čárka, milý bobísku, jedná se o vloženou vedlejší větu. Ale vážně: je opravdu nutné urážet uživatelku tohoto portálu, která se snaží upozornit na nebezpečné místo? Ach jo.
21.10.2019 v 19:53    

jan: bobisek tam asi jezdi a retarder by zdržoval,..
10.11.2019 v 09:15    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Českomoravská, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty