Přehlednost semaforu Černokostelecká X Na Palouku

Ve směru do centra není v pravém pruhu dostatečně viditelný semafor přijíždějícím automobilům, který signalizuje zelenou zvlášť pouze pro pravý pruh. Viditelný není přes větve stromu viz fotografie.

Zaslal: Tomáš Matuška, 17.10.2019 v 17:32

Praha 10-
 
 

Na palouku, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 23.10.2019 06:00

Dobrý den,

děkujeme za podnět. V průběhu následujících dnů dojde k prověření situace s následnou nápravou.

S pozdravem

Simona Kupková, DiS.
Referent - zahradní architekt
Oddělení městské zeleně a čistoty - odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Patrik: Jak to, že není vidět, vždyť z těch fotek na mě ta zelená svítí úplně krásně a i na odbočovací šipku je vidět dobře? Pokud nevidím na světla, co jsou na sloupku na chodníku, tak se koukám na světla na konzoli, proto to na těch semaforech je 2x. Škoda zásahu do stromu kvůli jednomu s klapkami na očích sepsanému podnětu.
18.10.2019 v 15:04    

Patrik: A za další - z místa focení, tedy z chodníku nebo obrubníku, jsou ta světla na svislém sloupku vidět opravdu možná hůř, ale kdo taky jezdí po obrubníku? Ridič auta, když jede v tom pravém pruhu, tak sedí vlevo mnohem blíže ke středové čáře a má úplně jiný výhled do křižovatky, než se snaží autor fotkami z chodníku naznačit. U obrubníku může jet maximálně tak cyklista (nebo moto), ale i z jeho pohledu je na ta světla vidět úplně normálně - vlastní zkušenost. No nic, hlavně že necháme okudlat strom, který za nic nemůže.
18.10.2019 v 15:17    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na palouku, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozježděný chodník i zeleň

Praha 10, 14. březen 2016 Zaslaný

Přechod na Královské cestě

Praha 1, 26. březen 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty