Roztržená trampolína na hřišti na Barrandově

Roztržená trampolína, i větším dětem tam snadno zapadne noha, hrozí úraz. Prosíme o opravu.
Hřiště je mezi paneláky mezi ulicemi Werichova, Peškova a Pivcova.

Zaslal: Anonymní uživatel, 27.09.2019 v 06:29

Praha 5-
 
 
 

Werichova, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 01.10.2019 17:32

Dobrý den,

děkujeme za daný podnět, na místě došlo k opáskování a umístění cedule „mimo provoz" , u dodavatele je objednána nová „matrace" na trampolínu v provedení „antivandal", která má větší životnost, dodání a výměna by měla proběhnout nejpozději v horizontu 2-3 týdnu dle možností dodavatele, ovšem s přihlédnutím na nutnost výměny, v co nejkratším možném čase.

Pěkný den

Jan Stehlík
Odbor správy veřejného prostranství a zeleně
Městská část Praha 5



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Werichova, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Hnijící ovoce na chodníku Nad Zlíchovem.

Praha 5, 10. září 2014 Zaslaný

Zničené zábradlí hrozící úrazem

Praha 10, 30. červen 2016 Vyřešený

Nesvítící podchod Pelc-Tyrolka

Praha 8, 12. říjen 2015 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty