Zničený chodník v ulici Polygrafická

Problém spočívá v chodníku, který je v dezolátním stavu. Stovky lidí tudy chodí do práce a z práce a je možnost úrazu. Chodník se nachází ihned vedle budovy Linde Materiál Handling směrem k budově firmy Svoboda. Ulice Polygrafická, od budovy Linde dozadu směrem ke Svobodě.

Zaslal: Nikola Hicklová, 25.09.2019 v 06:10

Praha 10-
 
 
 
 

Polygrafická, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 04.10.2019 06:17

Ke komentáři z 25. 9. 2019:

Oblastní správu TSK hl. m. Prahy jsem současně s upozorněním na podnět informoval, že při našich opakovaných šetřeních v lokalitě, konaných ve spojitosti s připravovaným obytným souborem, jsme neshledali, že by kamiony (které často vůbec nemíří do Ferony) stávaly přímo na chodníku. Stály vždy tak, jak je vidět na fotografii.

Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Patrik: Popsaný stav chodníků mají na svědomí zejména řidiči kamionů z Ferony, kteří na chodnících jednou stranou soupravy pravidelně parkují, než jsou z podniku přivoláni na nakládku/vykládku. Tak snad se k tomu Ferona postaví čelem a opraví to na vlastní náklady.
25.09.2019 v 14:47    

Nikola Hicklová: Především by Městská Policie neměla ignorovat parkování těchto kamionů, které tu stojí dost často i více než 12 hodin a to nemluvím o tom, že jeden kamion tu stojí již 3 měsíce. Městská Policie absolutně nekoná svojí práci ipřes to, že tu projedou několikrát denně, ale pokutu žádnému z kamionů nedá. Šílená situace ze strany MP.
04.10.2019 v 10:36    

Mezgerová: Dobrý večer,
děkuji panu Ing. Danielu Čechovi za odborné vysvětlení (04.10.2019 06:17), že ty prolákliny na betonovu zámkovou dlažbou vydlážděném chodníku neudělaly kamiony.
A také děkuji za informaci, že on tam žádné kamiony neviděl.
Jsem toho názoru, že ty podélné propadliny zapříčinili asi trpaslíci, možná i Krakonoš a nejspíše za to může ten zlý Putin.
před 4 dny    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Polygrafická, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Zarostlý chodník v Nučické

Praha 10, 12. září 2016 Zaslaný

Chodník nekrytý před cákající vodou

Praha 4, 19. srpen 2018 Zaslaný

Rozbitý chodník ve Štupartské

Praha 1, 11. březen 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty