Rozbity chodník před vchodem do domu

Dobrý den, před vchodem do domu Liliova 216/1 je rozbity chodník ( asi 10 chybějících kostek) a každý den se to zhoršuje. Je to nebezpečné pro chodce. Prosím o pomoc s opravou. Děkuji. M. Kadlec

Zaslal: Miroslav Kadlec, 23.09.2019 v 22:36

Praha 1-
 
 

Liliová, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 08.10.2019 06:23

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 15.10.2019 05:37

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

„Požádáme oblastní správu, aby poškozený chodník prověřila a nechala opravit."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Liliová, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Před KOTVOU

Praha 1, 23. březen 2014 Zaslaný

Rozpadající se dlažba v Kolínské

Praha 3, 13. únor 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty