Objemne plechy na chodníku přesahující do silnice

Hradešínská x Chorvatská

Po někilika měsísích nepříjemných oprav vodovodního řádu v ulici Hradešínská (hluk, prach, rozkopané chodníky) byly těžkè plechy, které při rekonstrukci kryly jámy na silnici položeny na roh Chorvatské a hradešínské, dále to nikdo neřeší. Zasahují i do vozovky.

Zaslal: Eva Činčerová, 13.09.2019 v 15:40

Praha 10-

Chorvatská, Praha 10

Aktualizace podnětu

18.09.2019

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Vyřešeno. Děkujeme MČ Praha 10 (Ing. Čech) za informaci a fotku!




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 17.09.2019 17:55

Odpověď Ing. Čecha ze včerejška, asi už je to vyřešené...?

Dobrý den,

stavba nebyla schopna plechy přemístit do místa potřeby (k Estonské) díky parkujícím vozidlům, mezi nimiž není dostatečný průjezd.

Dnes plechy srovnají, aby nezasahovaly do vozovky, během zítřka se je snad podaří přemístit.

Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Chorvatská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Velká louže po dešti v ulici Nad Vodovodem

Praha 10, 12. květen 2018 Zaslaný

Díra v chodníku na Korunní třídě

Praha 2, 02. listopad 2015 Zaslaný

Uvolněný kryt žlabu na dešťovou vodu

Praha 20, 23. březen 2012 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty