Drolící se dlažba na chodníku v ul. Vinohradská

Na chodníku v ulici Vinohradská před bankomatem u domu 1215/32 je vypadlých asi osm dlažebních kostek a ostatní se začínají drolit a vypadávat. Je potřeba dlažbu vyspravit a přesypat pískem, aby se problém nerozšiřoval dál.

Zaslal: Josef Štěpánek, 29.08.2019 v 06:42

Praha 2-

Vinohradská, Praha 2

Aktualizace podnětu

10.10.2019

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Dnes jsem šel kolem a dlažba je už vyspravená.




Přiloha:
Soubor (jpg)

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 17.09.2019 19:48

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Pavel: Pane Štěpánku, odhaduji, že oprava tohoto chodníku bude Praze 2 trvat tak asi 6 měsíců.
29.08.2019 v 13:29    

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu! Hezký den.
10.10.2019 v 04:37    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vinohradská, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící dlažba na nám. Míru

Praha 2, 05. srpen 2012 Zaslaný

Nebezpečný přechod v ul. V Tůních v Praze 2

Praha 2, 03. červenec 2015 Vyřešený

Rozpadající se chodník v Jičínské

Praha 3, 07. srpen 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty