Špinavý chodník před domem Havanská 833/9

Psi výkaly na chodniku

Zaslal: Petr Šupík , 22.08.2019 v 09:28

Praha 7-

Havanská, Praha 7

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Mickey: Vážně tu řešíme hovno za sloupem?
04.09.2019 v 09:39    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Havanská, Praha 7

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra v chodníku v Kostelní ulici

Praha 7, 02. květen 2013 S odpovědí

Propad chodníku

Praha 7, 11. březen 2013 S odpovědí

Chybějící poklop šachty v Bořivojově ulici

Praha 3, 07. leden 2019 Vyřešený

Chybějící stromy v ulici V Olšinách

Praha 10, 26. červen 2013 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty