Poražený sloupek před kostelem Nejsvětějšího Salvátora (Praha 1)

V Křižovnické ulici v úrovni Karlova mostu před kostelem Nejsvětějšího Salvátora je na okraji chodníku poražený sloupek.

Zaslal: Josef Štěpánek, 12.08.2019 v 15:55

Praha 1-

Křižovnická, Praha 1

Aktualizace podnětu

12.11.2019

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Sloupek je už zřejmě delší dobu opravený.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 05.09.2019 06:17

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 12.09.2019 17:37

Vyjádření příslušného oddělení Magistrátu hl. m. Prahy, Odbor hospodaření s majetkem:

„Dobrý den, podnět byl postoupen Technické správě komunikací Praha, a.s. k sjednání nápravy."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu. Hezký den.
12.11.2019 v 06:19    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Křižovnická, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vytlučená dlažba na Václavském náměstí

Praha 1, 14. leden 2014 Zaslaný

Rozbitý chodník před kostelem sv. Jakuba

Praha 1, 12. září 2017 Vyřešený

Rozpadající se dláždění na nám. Míru

Praha 2, 07. červenec 2016 Bez odpovědi

Vyšlapaná cesta mezi chodníky na Spojovací

Praha 9, 23. červenec 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty