Údržba hřiště U Nové školy

Dobrý den, chtěl bych pokud možno iniciovat nějakou renovaci na hřišti u nové školy. V plotu chybí laťka, kudy děcka zdrhají a některé atrakce by potřebovali už akutně vyměnit prkna, popř trošku poladit. Myslím, že v rámci zastiňování dětských hřišť, které se jinde po Praze děje by nebylo rovněž od věci vysadit stromy, tam kde byly původně zasazené, ale z nějakého důvodu uschly-

Zaslal: Vlastimil Vondra, 12.08.2019 v 15:44

Praha 9-
 
 
 
 

Novovysočanská, Praha 9

Aktualizace podnětu

18.06.2020

Vlastimil Vondra přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den, zmiňované závady jsou opravené. Díky!



21.06.2020

Vlastimil Vondra přidal následující aktualizace podnětu:

Fotky k výše popsané aktualizaci


 
 
 
 


Přiloha:
Soubor (jpg)

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den, děkujeme panu Vondrovi za aktualizaci podnětu. Za případné zaslání nebo nahrání fotek opravených míst budeme moc rádi. Hezký zbytek dne!
18.06.2020 v 16:01    

Chodci Sobě: Děkujeme za fotky! Hezký den.
22.06.2020 v 09:59    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Novovysočanská, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty