Chybějící víko kanálu v Lublaňské

Na chodniku je kanal a v nem chybi viko. Velice nebezpecne misto.

Zaslal: martin stefan, 04.08.2019 v 07:56

Praha 2-

Lublaňská, Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 12.08.2019 09:03

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, který jsme předali dotčené společnosti k nápravě.

Bohužel se setkáváme s tímto „fenoménem" opakovaně. Netuším, jestli lidé víka kradou a prodávají je do sběru, nebo si je odvážejí turisté jako suvenýr.

S pozdravem

Mgr. Josef Tesař
Odbor dopravy a územního rozvoje
pověřený vedoucí odd. dopravy
Úřad městské části Praha 2



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Lublaňská, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vysypaný chodník na Karlově náměstí

Praha 2, 29. březen 2015 Zaslaný

6 chybějících stromů v ulici Fibichova

Praha 3, 29. červenec 2013 Zaslaný

Vegetace ve Froncově ul.

Praha 14, 03. leden 2019 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty