Rozbité mříže okolo stromů na promenádě na Veronském náměstí

Pochozí mříže přikrývající kořeny dvou nejvýchodnějších stromů v 'aleji' na promenádě na Veronském náměstí jsou rozbité. Mřížím samotným asi nic není, ale jejich uložení je v nepořádku a mříže proto nejsou v rovině s okolním chodníkem.

Zaslal: Filip Jareš, 08.07.2019 v 20:32

Praha 15-
 
 
 
 
 
 

Veronské nám., Praha 15

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Veronské nám., Praha 15

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty