Výmoly a chybějící asfaltové krytí v ulici Chotutická (Praha 10 - M

V ulici Chotutická (Praha 10) je u ústí do ulice Nad vodovodem několik výmolů a na jednom parkovacím stání chybí asfaltové krytí a nepříjemně tam trčí kanálový kryt. Součástí je jeden malý výmol na chodníku. Ohlašuji tyto problémy naráz, protože jsou pár metrů od sebe a mohly by se vyřešit naráz.

Zaslal: Josef Štěpánek, 08.07.2019 v 00:14

Praha 10-
 
 
 

Chotutická, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 16.07.2019 15:38

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne

za tým zmente.to

Alena



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 12.08.2019 17:33

Vyjádření příslušného oddělení Technické správy komunikací hlavního města Prahy, a.s.:

"Dobrý den, zadáno k opravě."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Chotutická, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Obrubník na přechodu v ulici Na Padesátém

Praha 10, 29. září 2016 Vyřešený

Díry v chodníku v Pitkovické ulici

Praha 10, 16. červenec 2013 Vyřešený

Díra v chodníku v Čáslavské ulici

Praha 3, 21. duben 2015 Zaslaný

Rozbitý chodník v ulici Boleslavova

Praha 4, 28. září 2015 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty