Stále nedokončená rekonstrukce osvětlení ulice U Plynárny

Snad už měsíc a půl zůstává na chodníku v ulici U Plynárny východně od zastávky tram Michelská neopravený chodník u sloupů veřejného osvětlení. Jeden sloup je stále nedokončený. Na chodník občas někdo sáhne, spraví několik centimetrů a díra zůstává dál.

Zaslal: Anonymní uživatel, 12.06.2019 v 20:17

Praha 4-
 
 
 

U plynárny, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Dita Rubešová Pírková: Chodník je dokončen, ale stále nám tu zbyly přenosné dopravní značky.
18.09.2019 v 10:20    

Chodci Sobě: Předáváme na MČ. Budeme rádi za informaci, zda značky zmizely – předem děkujeme.
18.09.2019 v 16:47    

*: Dopravní značky jsou už pryč.
22.09.2019 v 19:15    

Chodci Sobě: Díky.
22.09.2019 v 22:12    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U plynárny, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty