Chybějící dlažba v ulici V celnici/nám. Republiky

Chybějící dlažební kostky u parkoviště u UniCredit Bank v místě, kde končí ulice V celnici a přechází v náměstí Republiky. Poblíž stánku s kávou na farmářském tržišti na náměstí Republiky.

Zaslal: Dana Růžičková, 10.06.2019 v 05:33

Praha 1-

V celnici, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 12.06.2019 20:09

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět.Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Anna



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



V celnici, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý stojánek na cedulku

Praha 1, 15. duben 2016 Bez odpovědi

Prší na 1. nástupiště na Hlavním nádraží

Praha 1, 07. září 2014 Zaslaný

Nové obchodní centrum

Praha - Dolní Počernice, 15. září 2012 Bez odpovědi

Rozebraná dlažba před domem Družstevní ochoz 36-38

Praha 4, 01. prosinec 2015 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty