Chybějící balisety v Hybernské

Při přecházení přechodu přes Hybernskou (na jejím západním konci u Senovážné ulice) jezdí z jedné strany auta a z druhé cyklisté. Jsem přesvědčen, že je to tak správně a že zde tzv. cykloobousměrka být má, nicméně když poté auta parkují tam, kde nemají, není při přecházení z jihu vidět, zda nějaký cyklista jede, či nikoli. Navrhuji proto na území vyznačené bílými, šikmými a rovnoběžnými čarami umístit dvě balisety, aby zde auta parkovat nemohla.

Zaslal: Tomáš Vojtíšek, 29.05.2019 v 16:02

Praha 1-
 
 

Hybernská, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 14.06.2019 15:44

Děkujeme za podnět. Prostor bude upraven.

S pozdravem

Ludvík Czital
vedoucí odboru dopravy
ÚMČ Praha 1



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Miroslav Keller: A co provede městská policie s autíčkářem AP 8513?
Dá mu pochvalu za parkování na "zebře"?
Copak nám se odpovědný zástupce Městské policie? Samozřejmě nic.
30.05.2019 v 06:38    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Hybernská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkující auta na chodníku Národní třídy

Praha 1, 16. listopad 2017 Vyřešený

Špatně označený přechod pro chodce

Praha 1, 09. březen 2016 Zaslaný

Okolí základní školy Ladislava Coňka

Praha - Libuš, 23. únor 2012 Zaslaný

Parkování aut na trávníku

Praha 10, 12. březen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty