Schodiště Sobotecká-Chorvatská

Schodiště ze Sobotecké do Chorvatské ulice je v zanedbaném stavu. Samotné schody vypadají OK, ale na „mezistupních“ je vytlučená dlažba, zábradlí je prorezlé a z podezdívek trčí armovací dráty.

Zaslal: Anonymní uživatel, 09.05.2012 v 14:28

Praha 10-
 
 

Chorvatská, Praha 10

Aktualizace podnětu

08.08.2012

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Schodiště je opraveno.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 10.05.2012 13:45

Příspěvek byl předán správci komunikace.

Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje MČ Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Eva Krátká: Vzhledem k tomu, že přímo nad zmíněnými schody je hojně frekventované dětské hřiště, přimlouvala bych se – pokud se správce komunikace rozhodne podnět řešit – také za to, aby byla na schodech zřízena jednoduchá betonová rampa pro kočárky a invalidní vozíky. Široké jsou na to dost. V současné době musí všichni návštěvníci hřiště přicházející z vršovické strany schody zdlouhavě obcházet, protože rozhodně nejsou ve stavu, kdy se na ně lze bez obav pustit s malými dětmi. O tom, jaká je po vymletých »podestách« cesta v zimě, bez možnosti opěry, protože zábradlí už prorezlo tak, že prakticky nestojí, ani nemluvím.
22.05.2012 v 21:15    

Daniel Čech: Dle slov správce bude v letošním roce oprava realizována.
Rampu zřídit nelze, měla by strašlivý sklon a nebyla by bezpečná, pro vozíčkáře dle mého názoru přímo životu nebezpečná.
30.05.2012 v 12:07    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Chorvatská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Kdyby hloupost kvetla ... (tlačítka pro nevidomé)

Praha 10, 29. duben 2012 Vyřešený

Chodník zatarasený kontejnery

Praha 3, 03. říjen 2022 Vyřešený

Dodělání 20 m2 chodníku

Praha 6, 11. duben 2025 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty