Rozbitý obrubník ul. Nad Petruskou

V ulici Nad Petruskou pred domem č.6 je vyvaleny obrubník. Kamenný blok prekáží provozu a mezera po něm je hrozbou pří chůzi po již tak úzkém chodníku.

Zaslal: Marek Mastnik, 17.04.2019 v 07:08

Praha 2-
 
 

Nad Petruskou, Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 18.04.2019 09:03

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Alena



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nad Petruskou, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící dlažba na nám. Míru

Praha 2, 05. srpen 2012 Zaslaný

Zlepšení křižovatky Belgická x Záhřebská

Praha 2, 18. červenec 2015 Zaslaný

Rozbitý chodník na Praze 6, ulice Na Vlčovce

Praha 6, 23. duben 2015 Bez odpovědi

Rozpadající se chodník po rekonstrukci

Praha 10, 22. březen 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty