Vysoké obruby v křižovatce Türkova - U stojanu

Vysoké obruby v místě odbočení ulice U stojanu z ulice Türkovy. V místě také chybí vyznačení přechodu pro chodce.

Zaslal: Vratislav Filler, 11.03.2019 v 06:24

Praha 11-

U stojanu, Praha 11

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 12.03.2019 15:13

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to
Gabriela



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 21.03.2019 16:48

Po zjištění intenzity pěšího provozu, případně provedeme příslušné stavební úpravy místa.

S pozdravem

Ing. Petr Mach | Úřad městské části Praha 11
Odbor správy majetku – Oddělení dopravy a silniční správní úřad
samostatný odborný referent pozemních komunikací a staveb



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Vratislav Filler: Děkuji za reakci Úřadu MČ. Frekvence bude slabá, odhaduji desítky chodců denně.
22.03.2019 v 08:42    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U stojanu, Praha 11

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chodník od bazénu

Praha 11, 12. březen 2018 Nově zaslaný

Výduť na chodníku

Praha 11, 05. duben 2013 Zaslaný

Přechod mimo zastávku tramvaje, bariéra

Praha 6, 01. červen 2015 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty