Rozpadající se dlažba - na několika místech - v ulici Na Spojce

Na několik místech v ulici Na Spojce mezi Obloukovou a Moskevskou se drolí dlažba (není ani 2 roky stará). Jsou tam i velké díry (viz foto). Hrozí zranění chodcům. Jedná se minimálně o 5 míst v této ulici.

Zaslal: Petr Cirkl, 05.02.2019 v 06:43

Praha 10-

Na spojce, Praha 10

Aktualizace podnětu

06.04.2019

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Vyřešeno. Děkujeme ing. Čechovi z MČ Praha 10 za informaci a fotky!


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 06.02.2019 05:47

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem

za tým zmente.to

Alena



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 11.02.2019 06:20

Vyjádření příslušného oddělení Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s. :

"Opravy dlažby chodníku v ul. Na Spojce x oblouková ,před obj.čp.3 a další, jsou objednány v rámci záruky u prováděcí firmy a budou provedeny jakmile to dovolí počasí. "



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na spojce, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.