Díra v chodníku ulice Na Florenci

Chodnik je propadly, dlazba chybi. Hrozi zraneni stav se zhorsuje

Zaslal: Tomas Veniger, 29.01.2019 v 19:34

Praha 1-

Na Florenci, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 30.01.2019 19:41

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Alena



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Florenci, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Propadlý chodník v ulici Štěpánská

Praha 1, 06. květen 2014 Zaslaný

Rozbitý chodník na Kosárkově nábřeží

Praha 1, 19. listopad 2017 Zaslaný

Pod chodníkem je pláž, na chodníku je trávník

Praha 3, 18. červen 2012 Zaslaný

Rozbitý povrch v uličce Mezná

Praha 5, 03. prosinec 2018 Nově zaslaný


Zobrazit všechny podněty