Zpevnění stezky na rohu ulic Čimická/K Ládví

Směrem od autobusů je silně vyšlapaná stezka, ze které se za mokra stává rozbahněné oraniště. Myslím, že by bylo vhodné trasu této stezky vydláždit.

Zaslal: Josef M., 22.01.2019 v 20:43

Praha 8-

K Ládví, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 14.02.2019 16:50

Dobrý den,

děkujeme za podnět, ale v současné době máme rozpočtové provizorium. Zda budou v tomto roce uvolněny finance na tyto drobné opravy, není možné v současné chvíli sdělit. Váš požadavek si poznamenáme a v případě možnosti zajistit průchodnost zkratky, zajistíme vhodný způsob, jak vyjít obyvatelům vstříc.

Děkuji za pochopení

Bc. Lukáš Klíma
referent
Oddělení správy městské zeleně
Odbor životního prostředí (OŽP)
Úřad městské části Praha 8,



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Jan Drda: Myslím, že by bylo vhodnější používat stávající chodníky. Zhubnete a nebudete mít boty od bláta. Takže samá pozitiva.
28.01.2019 v 12:30    

Josef M.: Sice nepatřím k těm, kdo rád chodí do pravého úhlu, ale pokud bude názorem radnice, že místu sluší trávník a dané místo na to upraví plůtkem a novým travním semenem, tak aby tudy nikdo nechodil, tak to bude také řešení. Osobně bych se ale klonil k tomu frekventované pěší spojnice upravit alespoň do podoby mlatové cesty.
28.01.2019 v 14:30    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K Ládví, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Silně zvlněná asfaltová cesta

Praha 8, 03. červenec 2012 Zaslaný

Rozbitý chodník Na Žertvách x Pod Kotlaskou

Praha 8, 04. listopad 2017 Zaslaný

Propadlá dlažba na Hradčanském nám.

Praha 1, 06. červenec 2015 Zaslaný

Zdevastovaný chodník Bělocerkevská

Praha 10, 29. březen 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty