Rozbitý chodník podél ul. Opatovská

Chodník od parkoviště u ul. V Jezírkách a Metodějova po metro Háje již potřebuje rekonstrukci. Od stromů popraskaný povrch, zvlnění a nedá se to již ani nějak obejít. Spojuje sídliště s metrem a průchod při dešti nebo mrazu je skoro nemožný(bahno, na fotce je vidět, že i trocha zamrzlé vody znemožní průjezd kočárku), přitom se jedná o frekventované místo..

Zaslal: Zdeněk Dorazil, 21.01.2019 v 19:57

Praha 11-
 
 

Opatovská, Praha 11

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 22.01.2019 20:38

Dobrý den,

uvedený chodník je ve správě Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a. s. (TSK) a je zařazen v zásobníku oprav TSK. Termín opravy je závislý na dopravní důležitosti komunikace, klimatických podmínkách a na již dříve zařazených akcích. Na základě Vašeho upozornění jsme zaslali TSK urgenci opravy.

Bc. Petr Mach | Úřad městské části Praha 11
Odbor správy majetku – Oddělení dopravy a silniční správní úřad
samostatný odborný referent pozemních komunikací a staveb



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Opatovská, Praha 11

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečné přechody

Praha 11, 12. únor 2012 Zaslaný

Zrušený přechod v ulici Mírového hnutí

Praha 11, 17. květen 2014 Zaslaný

Rozbitý chodník v Londýnské

Praha 2, 18. červen 2012 Zaslaný

Chybějící kus asfaltu ve Foerstrově ulici

Praha 10, 02. květen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty