Propadlý kanál a chybějící poklop kanálu v ul. Malá Štěpánská č.5

V ul. Malá Štěpánská naproti č.p. 5 je propadlé víko od kanálu a hned vedle chybějící poklop od kanálu. Místo toho, aby se poklop opravil je tam již několik měsíců pouze zábrana! Až se tam někdo zabije, pak se to bude řešit.

Zaslal: David Goldberg, 07.01.2019 v 21:40

Praha 2-
 
 

Malá Štěpánská, Praha 2

Aktualizace podnětu

17.01.2019

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Chybějící poklop už je na svém místě. Děkujeme panu Goldbergovi za informaci a fotku! Teď jen, jak se TSK postaví k tomu promáčklému...




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 09.01.2019 18:27

Bylo předáno správci pozemní komunikace (TSK) pověřeným vlastníkem hl. m. Prahou.

S pozdravem

Josef Gál
vedoucí odborudopravy a územního rozvoje
ÚMČ Praha 2



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 15.01.2019 14:32

Vyjádření Všeobecné fakultní nemocnice v Praze:

"Děkujeme za zprávu. Budeme neprodleně řešit."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Štěpánka Balcarová: Zajímavé, v Praze opravuje propadlé kanály Všeobecná fakultní nemocnice v Praze ?!

Viz Odpoveď: 15.01.2019 14:32
15.01.2019 v 17:49    

Chodci Sobě: Možná to berou jako součást Hippokratovy přísahy... A nebo jim holt ta část chodníku patří. Popravdě – nevíme... Hlavně když to bude... :)
17.01.2019 v 07:06    

David Goldberg: Ve skutečnosti, to jsou dva poklopy 2 metry od sebe a každý patří někomu jinému. Jeden v silnici patří TSK a druhý a VFN.

Ten co patří VFN byl v těchto dnech opraven. Moc děkuji za pomoc chodcisobe.cz!!
Posílám foto.
17.01.2019 v 11:57    

Myslíková: No vidíte!
Páni primáří z Všeobecné fakultní nemocnice v Praze umí opravit poklop rychleji než co já vím Techncká zpráva komunikací a nbo Městská část Praha 2 !!!

Mein Gott, kam spějeme ?!?!?!
01.04.2019 v 13:21    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Malá Štěpánská, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící přechod č. 2 - Lublaňská

Praha 2, 06. červen 2012 Zaslaný

Díra v chodníku ve Varšavské

Praha 2, 07. srpen 2014 Zaslaný

Zarostlý okraj cesty

Praha 8, 02. prosinec 2013 Zaslaný

Železná konstrukce padá na chodník

Praha 10, 02. prosinec 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty