Rozbitý chodník v ulici Mostecká

Chybí nemalý počet dlažebních kostek, které jsou naházeny o blízkého okapu. Před oknem do Mcdonalds

Zaslal: Tomáš Toth, 13.12.2018 v 21:28

Praha 1-

Mostecká, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 17.12.2018 20:41

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět. Tento byl naším prostřednictvím předán k zajištění nápravy na příslušného správce.

S pozdravem
za tým zmente.to
Michaela



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Lála Myslíková: Důvěřuj, ale kontroluj.

A teď je to kontrola.

Praha 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co s tímto případem udělá nově zavedený zrychlený systém pánů Petra Kučery a Víta Masara ?????????????????????????????????

A přijde nám občanům nějaká zpětná vazba?
před 5 dny    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Mostecká, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díry v tramvajové zastávce Jindřišská

Praha 1, 11. duben 2014 Vyřešený

Díra na přechodu

Praha 1, 06. květen 2013 Zaslaný

Rozježděný chodník i zeleň

Praha 10, 14. březen 2016 Zaslaný

Výtluk Kodaňská x Norská

Praha 10, 12. červen 2014 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty