Rozbitý a chybějící chodník v Markově

Dobrý den,
v Markově ulici u domu č. or. 14 je již cca 20 let cca asi 1,5 metru dlouhý úsek chodníku, kde je místo asfaltu beton. Beton se průběhu let dost vydrolil, což by asi tolik nevadilo, ale v letošním roce se navíc vzedmul cca o 5 - 8 cm nad okolní povrch (nad obrubníky), čímž se vytvořila nečekaná překážka, která hrozí, že o ni chodci zakopnou a ublíží si. Navíc se celá betonová deska podivně hýbe. Vzhledem k tomu, že se takto vzedmul celý 1,5 m dlouhý pruch tohoto betonu, prosím, jestli byste jej nemohli celý odstranit a nahradit asfaltem? Děkuji.
O cca 3 m dál směrem k Mezné je navíc cca 4 m dlouhý pruh chodníku, kam před 20 lety, kdy vznikly chodníky v Markově, nebyl položen asfalt, přestože tam byl připravený štěrk. V průběhu let štěrk zanesla hlína a na chodníku začala růst tráva, kterou nikdo neseká. Dnes většina psů, kteří procházejí Markovou, vykoná svou potřebu do první trávy, na kterou narazí, což je právě tento kus 'chodníku' a jejich majitelé pak docela logicky raději neloví výkal mezi vysokou zapáchající trávou. Výsledkem je, že oněch 4 m 'chodníku' neskutečně páchne a lidé se mu vyhýbají obloukem. Mohl bych Vás poprosit, abyste při asfaltování výše zmíněného kusu chodníku zaasfaltovali i tuto jeho část a dokončili tak to, co bylo začato před 20 lety?
Děkuji, Petr Papírník.

Zaslal: Petr Papírník, 10.12.2018 v 06:13

Praha 5-
 
 

Markova, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Markova, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Neposečená tráva

Praha 5, 02. červenec 2016 Vyřešený

Parkování u zastávky Kavalírka

Praha 5, 18. květen 2016 Zaslaný

Zanedbané náměstí u Průběžné ulice

Praha 10, 24. duben 2012 Zaslaný

Vymlácený chodník v Přemyslovské

Praha 3, 06. srpen 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty