Přechod ulice Na Padesátem a Uhřiněveská

V místech, kde se přechází čtyřproudovka - přechod ulice Na Padesátém a Uhřiněvská – řidiči nedodržují rychlost, dělají myšky z jednoho pruhu do druhého. Běžně se stává, že jeden řidič Vás pustí, druhý v druhém pruhu skoro přejede. Je to hlavní přechod pro děti, které bydlí za křižovatkou a spádově chodí do školy Olešská. Prosím o zvážení světelné signalizace. Ulehčí to i výjezd vozidel z obou stran ulice Uhřiněvské na hlavní Na Padesátém.

Zaslal: Petra Masláková, 29.11.2018 v 07:18

Praha 10-

Na padesátém, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 04.12.2018 18:15

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět.
Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Alena



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 17.01.2019 19:54

Vyjádření Oddělení silničního správního úřadu Magistrátu hl. m. Prahy:

"Nutno tento dotaz směřovat na Policii ČR."

Pozn. CHS: Pokusíme se o to, ale ze zkušenosti víme, že tato komunikace příliš nefunguje. Netušíme, proč to příslušné oddělení neprovede samo...



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na padesátém, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý retardér v ulici K Rybníčkům

Praha 10, 14. květen 2016 Vyřešený

Schodiště Sobotecká-Chorvatská

Praha 10, 09. květen 2012 Vyřešený

Nebezpečný přechod v ul. M. Horákové

Praha 7, 15. červen 2015 Zaslaný

Na celé křižovatce ani jeden přechod

Praha 6, 04. leden 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty