Díra v chodníku v ul. Za Poštou

Díra v chodníku přímo před vchodem domu č.p. 1116, Za Poštou 9 ohrožuje chodce. Po dešti se v ní drží dlouho voda, spadané listí a odpadky. Znepříjemňuje přejezd kočárků, pro které není místo na objezd.

Zaslal: Ondřej Svatoš, 08.11.2018 v 01:35

Praha 10-
 
 
 

Za poštou, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 14.11.2018 17:26

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 14.11.2018 17:32

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

níže vám tímto zasíláme vyjádření příslušného oddělení Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Několikrát byla na místě firma, která chtěla prohlubeň opravit. Ovšem auta ani na vyzvání neodejela. Nelze bez vyparkování opravit.

Děkujeme za Váš zájem o stav komunikací ve Vašem okolí."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Ondřej Svatoš: Dobrý den, pokud se tam neudělá několik dní dopředu zábor se značkama zákaz parkování, tak tam auta parkovat budou. Mohli byste prosím tento zábor zajistit? Děkuju
14.11.2018 v 23:13    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Za poštou, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.