Obnova přechodu pro chodce v Topolová ulici

Dobrý den, chtěla bych tímto požádat o obnovu přechodu pro chodce v ulici Topolová, a to mezi autobusovými zastávkami Topolová. Přechod je sice označen dopravní značkou, ale 'zebra' je již zcela vybledlá, tudíž se řidiči na tomto místě chovají, jako by zde přechod nebyl, a nedá se zde bezpečně přejít. Předem děkuji!

Zaslal: Monika Kraková, 08.11.2018 v 01:34

Praha 10-

Sněženková, Praha 10

Aktualizace podnětu

25.11.2018

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Přechod byl obnoven. Děkujeme ing. Čechovi za informaci a fotku.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 14.11.2018 07:41

Chodci sobě:

Z MČ Praha 10 máme informaci, že TSK HMP se do zimy pokusí obnovu přechodu zrealizovat.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Sněženková, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkování aut na trávníku

Praha 10, 12. březen 2013 Vyřešený

Rozbitá dlažba - Moskevská 34

Praha 10, 19. červen 2015 Vyřešený

Chybí vodorovné značení (zebra) přechodu pro chodce

Praha - Dolní Počernice, 11. červen 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty