Rozložená lavička na rohu ulic Bartolomějská a Na Perštýně (Praha 1)

Již více než měsíc je rozložená lavička na rohu ulic Bartolomějská a Na Perštýně (Praha 1). Je potřeba znovu usadit sundanou posedovou část, zarovnat sousední posedovou část a nejlépe i obě zároveň ukotvit, aby se v budoucnu předešlo podobným incidentům.

Na problém upozorňovala Televize Černá Kukla https://www.facebook.com/tvcernakukla/videos/317901345457656/

Zaslal: Josef Štěpánek, 19.10.2018 v 18:58

Praha 1-

Na Perštýně, Praha 1

Aktualizace podnětu

19.10.2018

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Skupinka dobrovolníků prozatím zvedla posedovou část zpátky na podstavec, ale bylo by potřeba těžší techniky k důkladnému zarovnání a přilepení k podstavcům. Snad se o to TSK Praha brzy postará.




29.08.2019

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Doplňuji ještě fotky po opravě.


 
 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 23.10.2018 00:29

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

dle sdělení příslušného oddělení Magistrátu hl.m. Prahy, Odbor hospodaření s majetkem byl váš níže uvedený podnět předán společnosti TSK, a.s. , jakožto správci pozemku parcel.č. 1129, k.ú. Staré Město, se žádostí o zajištění zjednání nápravy dle textu předmětného podnětu.

Děkujeme vám za zaslaný podnět.

S pozdravem

tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu. Byl předán na MHMP, věříme, že brzy bude vše v pořádku. Hezký večer.
19.10.2018 v 19:29    

Josef Štěpánek: Šel jsem před pár dny kolem a ta posedová prostřední část stále není připevněná k podstavcům. Děsím se toho, až se časem nějakým neopatrným pohybem sesune a spadne někomu na nohu.
30.06.2019 v 18:26    

Chodci Sobě: Díky, předáváme znovu k opravě na MČ.
01.07.2019 v 12:01    

Chodci Sobě: MČ problém řeší, až budeme vědět něco konkrétního, ozveme se.

Hezký den
Chodci sobě
15.07.2019 v 09:56    

Vít Masare: Dobrý den,
lavička je konečně i s ohledem na průtahy ohledně dovolených a její atypičnosti opravena.

Zároveň prověřujeme, jak ji preventivně ochránit před dalším poškozováním (policejními auty). Sekundárně, jak opravu příště zvládnout ve standardním čase několika dní, nikoliv takto dlouho.

Díky za podnět!
28.08.2019 v 16:12    

Chodci Sobě: Také moc děkujeme, super! Hezký den.
29.08.2019 v 06:35    

Chodci Sobě: Děkujeme panu Štěpánkovi za fotky!
30.08.2019 v 07:23    

Josef Štěpánek: Bohužel, lavička je už opět rozložená a prostřední díl leží na zemi :( Více na fotkách https://facebook.com/photo.php?fbid=10214115533097799&set=a.10203277105543884&type=3 a https://facebook.com/photo.php?fbid=10214115622820042&set=p.10214115622820042&type=3
22.09.2019 v 12:35    

Josef Štěpánek: Prozatím svépomocí opravena podobně jako před rokem: https://www.facebook.com/top09.praha1/photos/a.10152687124478622/10157515220393622/?type=3&theater
23.09.2019 v 01:04    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Perštýně, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Výtluk u Masarykova nádraží

Praha 1, 15. říjen 2013 Zaslaný

Špinavé odpadkové koše na náměstí Míru

Praha 2, 25. březen 2014 Zaslaný

Ucpaný kanálek u přechodu pro chodce

Praha 8, 30. březen 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty