Oprava chodníku Karlovo náměstí

Rozbitý chodník u lékárny dr. Maxe u zastávky autobusu. Karlovo náměstí.

Zaslal: Jana Kacovská, 12.10.2018 v 06:18

Praha 2-

Karlovo nám., Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 16.10.2018 03:53

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět.
Tento byl naším prostřednictvím předán k zajištění nápravy na příslušného správce.

S pozdravem a přáním pěkného dne
za tým zmente.to
Martina



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Karlovo nám., Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Výtluk na rohu Vinohradské a Jičínské

Praha 2, 10. červenec 2013 Zaslaný

Chybějící přechod Legerova

Praha 2, 23. březen 2015 Zaslaný

Rozbitá dlažba v Masné ulici před Burzovním palácem

Praha 1, 01. květen 2012 Vyřešený

Vysypaná dlažba u kandelábru v Korunní

Praha 3, 14. srpen 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty