Rozbitý chodník, Na Příkopě

Přímo před restaurací Bageterie Boulevard v ulici Na Příkopě 2 na Praze 1 se nachází rozbitý chodník, chybějící kostky

Zaslal: Michaela Hloušková, 12.10.2018 v 06:17

Praha 1-

Na příkopě, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 16.10.2018 03:50

Odpověď z MHMP:

Dobrý den

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět. O tomto problému víme.
Tento byl naším prostřednictvím předán k zajištění nápravy na příslušného správce.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na příkopě, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Zničený chodník

Praha 1, 03. prosinec 2012 Vyřešený

Propadlý poklop na Staroměstském náměstí

Praha 1, 28. květen 2012 Vyřešený

Stání automobilů na chodníku - ulice Na Ohradě

Praha 3, 09. květen 2012 Zaslaný

Dopravní značka nahnutá do chodníku

Praha 15, 10. duben 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty