V- tower a sráz na zabití

Vedle vchodu do miliardové budovy V - tower chybí oplocení nad vysokým srazem za tisíc korun?!
Když děti jezdí kolem, není vůbec vidět konec trávníku. Trávník je ukončeny ostrým vysokým srázem bez oplocení. Viz přiložené fotky.
Nepochopitelné.
Vůbec nemyslí na bezpečí děti. Tak těch tisíc korun na plot snad ještě někde časem najdou.

Zaslal: Jana Dvořáková, 05.10.2018 v 01:18

Praha 4-
 
 
 
 

Na Pankráci, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Karel Kučera: Co mají děti co jezdit po trávníku? Snad mají dost prostoru v blízkém parku. A jestli si tam nějaké nabije tlamu, alespoň si dá pro příště většího bacha. Další zbytečný podnět.
08.10.2018 v 14:05    

Jindřich: Trávník není cyklostezka. Příspěvek patrně napsal nějaký závistivý škarohlíd. Co takhle vybudovat ze stejných důvodů ochranný plot podél celého Botiče?
17.03.2019 v 17:57    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Pankráci, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník u domu Bernolákova 1164/1

Praha 4, 29. květen 2018 Bez odpovědi

Chybějící chodník v ulici Na Vrstvách

Praha 4, 08. říjen 2013 Zaslaný

Prázdná rabátka v ulici Na Švihance

Praha 2, 25. březen 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty