Špatně záplatovaný chodník před domem Legerova 2

Dobrý den,

od posledního zásahu do asfaltového chodníku obyvatele domu a ostatní kolemjdoucí obtěžuje špatně udělaná záplata, která není v rovině s původním chodníkem a na jejímž místě se vytváří po každém i menším dešti louže, která způsobuje, že se cyklisté a i chodci vyhybají ve velmi úzkém místě přesně ve vchodu do domu. Při každém vyjití z domu, kdy je na chodníku louže hrozí, že první krok povede do cesty cyklistovi nebo jinému chodci, protože chodí/jezdí těsně u domu. Máme dvě děti a pokaždé když vycházejí ven tak trnu, aby je někdo nesrazil. Když je sucho není problém, ale do louže se samozřejmě nikomu nechce, takže se každý vyhybá těsně u domu.
Navíc samozřejmě není nic příjemného vyjít z domu těsně do louže. Tento problém se objevil až poté, co se chodník rozkopal a špatně se udělala záplata. Je to asi dva roky, zpátky. Bylo by krásné, kdyby se s tím dalo něco dělat. Po dešti je chodník použitelný sotva z 10%..

Děkuji.

Zaslal: Miroslav Konarovsky, 03.10.2018 v 04:28

Praha 1-
 
 
 

Legerova, Praha 1

Aktualizace podnětu

05.06.2020

Miroslav K. přidal následující aktualizace podnětu:

Prave stojím před nemocnicí, kam jsme odvezli našeho Kubika, kterého srazil někdo na elektrické koloběžce když vycházel z bytu. Člověk na koloběžce se vyhýbal právě této louži. Před dvěma lety jsem to sem napsal a teď se to stalo. Problém je bez odpovědi a já mám zraněného syna. Mohl by s tím někdo něco udělat. Je to chyba při zásahu do chodníku. Takhle to prostě být nemá a je to nesmírně nebezpečné!!!!Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Legerova, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty