Nefungující semafory Počernická-Hostýnská

Na křižovatce Počernická-Hostýnská již 3 dny nefungují semafory, které jsou zcela nové, byly zprovozněny před začátkem školního roku. Situace je velmi nebezpečná z důvodu přecházení velkého množství dětí ze ZŠ Hostýnská. Ráno kolem půl osmé je zde velmi silný automobilový provoz.
Bohužel nefunguje ani pokyn nalepený na semaforu, že je možné použít tlačítko pro přecházení i při vypnuté signalizaci.
Pokud nelze semafory rychle opravit, bylo by možné zajistit hlídku městské policie, která by alespoň v ranních hodinách (7:20-8 hod.) dohlížela na bezpečnost na tomto přechodu?

Zaslal: Jana Chodounská, 23.09.2018 v 22:50

Praha 10-

Hostýnská, Praha 10

Aktualizace podnětu

19.10.2018

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Vyřešeno.

Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10

Chodci sobě: děkujeme!




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 25.09.2018 06:19

Dobrý den,

dle sdělení dispečinku Eltoda opakovaně vzniká problém na napájecím kabelu mezi samotným zařízením a zapínacím bodem, který bude nutno vyměnit, což s ohledem na jeho délku nějakou dobu potrvá. Hledá se proto i možnost alternativního napájení.

S pozdravem

Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Hostýnská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící přechody v ulici Dětská.

Praha 10, 08. únor 2016 Zaslaný

Parkování, popelnice vs. kočárek

Praha 10, 22. listopad 2012 Zaslaný

Nebezpečná křižovatka Dělnická - Jankovcova (Praha 7)

Praha 7, 21. duben 2018 Nově zaslaný

Přechody: Vinohradská - Italská

Praha 2, 15. březen 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty