Nefunkční tlačítko pro chodce na přechodu přes Novodvorskou ul.

Nefunkční tlačítko pro chodce

Zaslal: Kristýna Skopcová, 23.09.2018 v 22:43

Praha 4-

Poberova, Praha 4

Aktualizace podnětu

29.12.2018

Bc. Václav Kříž přidal následující aktualizace podnětu:

Tlačítko funguje (viz "Čekejte" na fotce, po čemž padla zelená pro chodce). Zkontrolováno na místě. Děkuji všem, kdo se na tom podíleli. Díky za nahlášení prostřednictvím Chodcisobe. Kdyby nějaké tlačítko či signál nefungoval, nejlépe hlásit co nejdříve poté na: https://www.eltodo.cz/informacni-servis/hlaseni-poruch/
Přeji hezký den.

Bc. Václav Kříž, referent oddělení dopravy ÚMČ Praha 4


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 25.09.2018 06:29

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to
Renata



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 26.09.2018 14:46

Vyjádření společnosti Eltodo, a.s.:

"Dobrý den, závada byla přijata a předána servisním pracovníkům."



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 26.09.2018 14:49

Dobrý den,

Obdrželi jsme níže uvedený podnět, za který žadatelce děkujeme, ale pro konkrétní vyjádření žádáme o její konkrétní popsání a upřesnění specifikaci problematiky.

Jistě dokáže konkrétně lidsky popsat, co se jí jeví na tomto konkrétním přechodu pro chodce tak nebezpečné, jak uvádí, např. který ze stávajících dopravních prvků se jí zdá nebezpečný či nedostatečný a nechť přesně popíše, co požaduje, dle své představy, za doplnění či zlepšení konkrétního dopravního prvku, pro zlepšení bezpečnosti.

Děkujeme za součinnost a upřesnění uvedeného podnětu žadatelkou.

OŽPAD, oddělení dopravy

Pozn. Chodci sobě: Upřesnění lze napsat formou komentáře. Jinak MČ Praha 4 byla seznámena s výsledky projektu BCŠ v ZŠ Filosofská a s důvody, proč se na přechodu děti necítí bezpečně, by měla již znát... V tomto smyslu budeme MČ ještě kontaktovat.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Poberova, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník v ulici Boleslavova

Praha 4, 28. září 2015 Vyřešený

Velmi krátká zelná pro chodce přes ul Radlická

Praha 5, 18. červenec 2015 Zaslaný

Krátká zelená na Ortenově náměstí

Praha 7, 03. prosinec 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty