Chodník - kostky Janáčkovo nábřeží mezi čísly 3 a 5, Praha 5

Nezasazené kostky v chodníku. Nebezpečí pro chodce. Prosíme moc o nápravu.

Zaslal: Adéla Kotěšovcová, 12.09.2018 v 00:28

Praha 5-

Janáčkovo nábř., Praha 5

Aktualizace podnětu

27.11.2018

Adéla přidal následující aktualizace podnětu:

Stále nic?! Prosím o info.

Děkuji



03.12.2018

Adéla přidal následující aktualizace podnětu:

Chodník opraven!

Děkujeme mnohokrát za pomoc s podáním a urgencí podnětu!


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 04.12.2018 17:58

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět.
Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Michaela



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Odesíláme znova na MHMP, který by měl prostřednictvím svého správce, TSK , místo opravit
29.11.2018 v 07:03    

Adéla: Dobrý den,
děkujeme mnohokrát za pomoc při odeslání a urgenci podnětu. Chodník konečně opraven :) Hurá.
03.12.2018 v 14:31    

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu, hurá!
04.12.2018 v 18:21    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Janáčkovo nábř., Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící trvalý přechod pro chodce

Praha 5, 05. září 2013 Zaslaný

Rozbitý a chybějící chodník v Markově

Praha 5, 10. prosinec 2018 Nově zaslaný

Propadající se chodník v Baranově ulici

Praha 3, 13. květen 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty