Vyvrácené sloupky ve Vršovické

Sloupky proti autum u Lidlu ve Vršovické 1525 jsou vyvrácené, chodník zničeny, roste v nem tráva.

Zaslal: Anonymní uživatel, 03.09.2018 v 23:18

Praha 10-

Vršovická, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 05.09.2018 23:38

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne
za tým zmente.to
Martina



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 20.09.2018 01:42

Dobrý den,

požadavek na opravu sloupků a chodníku byl předán vlastníkovi pozemku, kterým je Bau Invest.
Příjemný zbytek dne.

Ing. Ramon Strnad

Referent referátu posuzování projektové dokumentace a kontroly v oblasti dopravy a inž. sítí
Oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vršovická, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník - pražská mozaika ve Finské ul.

Praha 10, 09. září 2015 Vyřešený

Neudržovaná rabátka v Lublaňské ulici, Praha 2

Praha 2, 31. březen 2014 Bez odpovědi

Chybí značka 50 km/h

Praha 22, 28. srpen 2017 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty