Ječná ulice - nebezpečná díra v chodníku před domem č. or. 39a

V Ječné ulici před domem č.or. 39a, č.p. 243, je hnusný chodník z litého asfaltu, plný neodborných, lajdácky udělaných záplat, a také v něm je díra u olemování místa, kde roste strom. Jsou tam také vyrvané dlažební kostky, které to olemování rámují.
Prosím o kvalitní a profesionální opravu.

Zaslal: Ivana Kašíková, 28.08.2018 v 08:20

Praha 2-
 
 
 
 

Ječná, Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 29.08.2018 06:35

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne
za tým zmente.to
Martina



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Ječná, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Uzavření schodiště na náplavku u Trojické ulice

Praha 2, 20. červenec 2015 Zaslaný

Velmi kluzký chodnik

Praha 13, 24. leden 2013 Zaslaný

Bažina v Lucemburské

Praha 3, 12. duben 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty