Poničené označení dočasného přechodu

Dobrý den,

nějaký vandal pravidelně nyčí, ohýbá či jinak poškozuje označení (jak horizontální tak zejména vertikální) dočasného přechodu pro chodce (za normálních okolností jako přechod zmiňované místo neslouží). Jiný přechod, který normálně slouží ke svému účelu a je umístěn blíže k centru Zahradního města je nyní kvůli rekonstrukci uzavřen.

Kvůli tomu vznikají velmi nebezpečné situace, kdy řidiči neví, že místo slouží nyní jako dočasný přechod. Zatím jsem na místě zažil dva lehké ťukance, ale dovedu si představit, že by to mohlo dopadnout mnohem hůře. Ikdyž se člověk rozhlédne, tak zpravidla z Práčské přijede auto ve vysoké rychlosti.

Na místě chodí lidé s dětmi, kočárky, starší lidé.
Problém jsem hlásil na TSK, Prahu 10.

S pozdravem
Ing. Martin Šmída

Zaslal: Martin Šmída, 27.08.2018 v 09:27

Praha 10-

Topolová, Praha 10

Aktualizace podnětu

03.09.2018

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Značení bylo obnoveno. Jinak dle informace MČ Praha 10 má akce do 15. 9. 2018 skončit, takže už nemá smysl provizorní vodorovné značení řešit nástřikem, od 16. 9. by byl naopak problém, jak ho dostat pryč..




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 28.08.2018 08:08

Dobrý den,

upozornili jsme dodavatele na nutnost udržovat přechodné značení v provozuschopném stavu navzdory vandalům.

Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Topolová, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Laguna na přechodu a džungle na chodníku

Praha 10, 27. srpen 2012 Vyřešený

Zastávka Kubánské náměstí

Praha 10, 09. září 2013 Vyřešený

Zlepšení křižovatky Belgická x Záhřebská

Praha 2, 18. červenec 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty