Propadlá dlažba před hřištěm v Masné ulici (Praha 1)

Před vchodem do areálu hřiště v Masné ulici je poměrně nebezpečná prohlubeň způsobená propadem půdy pod dlažbou. Prochází tudy denně spousta pražanů i turistů a už několikrát jsem byl svědkem nepříjemného klopýtnutí.

Zaslal: Josef Štěpánek, 27.08.2018 v 09:26

Praha 1-
 
 

Masná, Praha 1

Aktualizace podnětu

20.12.2018

Josef Štěpánek přidal následující aktualizace podnětu:

Prohlubeň je již opravena.




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu! Hezký den.
22.12.2018 v 10:32    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Masná, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozebraná dlažba

Praha 1, 02. květen 2013 Zaslaný

Rozbita lampa Benediktska, Ph1

Praha 1, 01. červen 2017 Zaslaný

Rozbitý chodník Nuselská x Rostislavova

Praha 4, 03. prosinec 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty